Afgelopen zondag 14 september verzorgde ik samen met Anne een workshop leerbewerking in het buurthuis van de Buitenkans. Na een korte uitleg over de materialen en gereedschappen ging iedereen met zijn eigen creatie aan de slag. Door het prachtige weer konden we een deel van de werkzaamheden ook buiten doen en zeker met de plek van het buurthuis is dat een feest. De resultaten van de workshop zijn super en de foto’s spreken voor zich. Dorus maakte van tuigleer een stoere schede voor zijn mes. Merlin maakt al een tijdje de mooiste mutsen en wilde graag labels maken voor de finishing touch. Sam zat verlegen om een kleine tas voor de spullen die hij dagelijks meedraagt. Anne heeft voor zichzelf een mooie iPad cover en telefoonhoes gemaakt.
Iedereen ging zeer tevreden met de dag en het resultaat naar huis. Bedankt voor het enthousiasme en creatieve bijdrage aan deze top dag.
12 oktober 2014 is de volgende workshop en terwijl ik dit schrijf lijkt deze al volledig vol. Kijk op https://thecrazysmile.com/workshops voor de workshop planning.